Boatbookings - Size özel bir dokunuşla dünyanın her yerinde yat kiralama


St Tropez in the French Riviera

Boatbookings ile bir yat kiralayın - Size özel yat kiralama

Ne zaman yat kiralamayı planlarsanız, dalgaların sesini yatınıza çarparken duyar, demirlediğiniz güzel, eşsiz limanları görür ve çıplak ayakla yürüdüğünüz tik güverteyi hissedersiniz. Zihniniz sizi günlük varoluşunuzdan uzaklaştırıp suya çeker, o sırada ne kadar stresli olursanız olun keyiflenirsiniz.
Mürettebatı olsun, olmasın, motor yat veya yelkenli olsun, monohull, katamaran ya da süper yat olsun, kendi kiraladığınız yatta olmak kadar keyifli bir şey yoktur.

Boatbookings.com, yat kiralamanın heyecanını bilmekle beraber sadece doğru olan yatı kiralamayı değil, bununla beraber aradığınız şeyin sorunsuz bir deneyim olduğunu da anlar ve ona göre hareket eder. Aynı zamanda aradığınız fiyatın en uygun olan olduğunun da farkındadır.

Boatbookings.com yukarıda bahsedilenleri gerçekleştirmek için kuruldu. Bunları gerçekleştirmek için de, çalışanlarını limanlara, yatların yakınına koyarak, kiraladığınız yat, mürettebat (talebe bağlı olarak), limanlar ve yolculuk planınız hakkında en hızlı bilgiyi edinmeye başladı. İşine oldukça bağlı yat kiralama profesyonellerinden oluşan bu uluslararası ağ, dünyadaki herhangi bir yat kiralama sitesine oranla daha çok yat sunar - ve gurur duyduğumuz bir şekilde "Her türlü yat, her yerde" diye biliniriz. Eğer bir talebiniz olursa, size yatı bulmak için yapabileceğimiz her şeyi yapar, rota ya da gidilecek yer konusunda danışmanlık yapar ve size piyasadaki en iyi fiyatı veririz.

Müşteriye olan bu sözün, en iyi websitesi ve yat piyasasındaki teknolojiyle desteklenmesi sayesinde Boatbookings.com internet üzerinden (online) olarak yat kiralamada dünya lideridir. Bunun için de sizi sitemize göz gezdirmeye davet ediyoruz.

Başlamak için!. Aklınızdaki mükemmel yat için araştırmaya başlamak istiyorsanız, aşağıdaki elverişli haritaya tıklamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede yat kiralamak istediğiniz bölgeyle ilgili makalelere ve oradaki yatlara ulaşabilirsiniz. Eğer bizim size bir rota ya da yer seçmemizi istiyorsanız, bizimle direk iletişime geçebilir ya da kiralama talep formunu doldurabilirsiniz, böylece size dönebiliriz. Aynı zamanda Türkçe blogumuzu ve Twitter hesabımızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer siz de yat kiralama piyasasıyla ilgili gündemi takip edip, sunacağımız fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, bizi takip edin!

Mutlu Seyahatler!

This website uses cookies --- I understand and accept